تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
خبر مهم و فوری برای تمامی وبلاگنویسان لاین بلاگ
آیا از امنیت ما راضی هستید ؟جهت پشتیبانی lineblog.ir@gmail.com ارتباط بر قرار کنید تلفن تماس : 03134482287 09338002575
توجه توجه

قابل توجه وبلاگهای تجاری ، تبلیغاتی اعم از رپورتاژ تبلیغاتی و یا فروش و دانلود پروژه های دانشجویی و یا سوالات استخدامی ، اسپمی و کلیه وبلاگهایی که از این بستر اقدام به کسب درآمد می نمایند ، با توجه به افزایش هزینه های نگهداری سیستم و همچنین کاهش چشمگیر سرعت سایت که ناشی از مصرف بسیار بالای منابع توسط وبلاگهای تجاری و کسب درآمد شده است و با توجه تصمیمات مدیران سیستم وبلاگدهی لاین بلاگ کلیه وبلاگهای فوق ( تجاری ، تبلیغاتی اعم از رپورتاژ تبلیغاتی و یا فروش و دانلود پروژه های دانشجویی و یا سوالات استخدامی ، اسپمی ) برای جلوگیری از حذف شده کلیه مطالب ارائه شده تا به حال برای همیشه باید اقدام به پرداخت هزینه مربوطه طبق تعرفه های درج شده داخل پنل مدیریت وبلاگها نمایند.

لازم به ذکر است مدت معین شدن برای این عمل تا تاریخ 30 بهمن ماه 1396 می باشد و پس از مهلت مشخص شده کلیه وبلاگهای تجاری و کسب درآمد که هزینه های اشتراکی را پرداخت نکرده باشند به صورت کامل و دائمی از سیستم وبلاگدهی لاین بلاگ حذف خواهند شد و امکان بازیابی اطلاعات وبلاگ حذف شده وجود نخواهد داشت.

توجه: با توجه به اطلاع رسانی قبلی ، سیستم وبلاگدهی لاین بلاگ در رابطه با وبلاگ های حذف شده هیچ گونه مسئولیتی را برعهده نخواهد گرفت.

همچنین از این پس کلیه وبلاگهایی که با هدف کسب درآمد ایجاد می شوند بایستی هزینه های مربوطه را پرداخت نمایند . در غیر این صورت بلافاصله شناسایی و به صورت خودکار و دائم حذف می شوند.


وبلاگهای مشمول قانون ذکر شده:

- کلیه وبلاگهای فروشگاهی

- وبلاگهای اسپمی

- وبلاگهای دانلود پروژه

- وبلاگهای دانلود سوالات استخدامی

و وبلاگهای دیگری که در ازای خدمات از کاربران هزینه دریافت می کنند.


آموزش تصویری نحوه پرداخت هزینه اشتراک:

ابتدا وارد پنل مدیریت وبلاگ شوید و روی قسمت کیف پول کلیک کنید و پنل خود را شارژ نمایید.

سپس به بخش راه اندازی وبلاگ تبلیغاتی وارد شوید و با توجه به تعرفه های درج شده اقدام به پرداخت هزینه اشتراکی نمایید.


توجه:

لازم به ذکر است پس از پرداخت هزینه جهت تایید نهایی بایستی با شماره تلفن 09338002575 تماس گرفته و مشخصات پرداخت و آدرس وبلاگ خود را اعلام نمایید. ( در غیر این صورت ممکن است علی رقم پرداخت هزینه ، وبلاگ شما حذف شود )

ساعات پاسخگویی:

8صبح الی 6 بعد از ظهر


ن : مدیریت لاین بلاگ
ت : شنبه 14 بهمن 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)